İzmir Web Tasarım Ajansı Neler Yapar?

İzmir web tasarım ajansı
3 min readApr 16, 2021

--

Web Tasarım Ajansı İzmirin sizlere sunmuş olduğu hizmetler

Güncel Web Tasarım Hizmeti
Modern, özgün, responsive, SEO uyumlu, göze hitap eden, en güncel teknolojileri kullanan bir web sitesi sahibi olabilirsiniz. İster kurumsal kimlik amaçlı, ister bireysel amaçlı, ister e-ticaret amaçlı, ister alana özgü farklı amaçlı web yazılım yaptırmak istiyorsanız sizin bir telefon uzağınızdayız. İstediğiniz İzmir web tasarım hizmeti için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Flash Banner Tasarımı
Internet sayfasını hedef kesime ulaştırabilmek için, en kolay, en süratli, en etkili yöntemlerden biri de banner tasarımıdır.
Firmayı ve ürünü tanıtmış olacak ve yansıtacak bannerların tasarım yönünden de ilgi çekici ve kuvvetli olmaları gerekir. Banner tasarım açısından ne kadar ilgi çekici olursa o aşama tıklanma şansı yükselir. Banner tasarımı web kullanıcısının tıklamasıyla, ziyaretçiyi reklam verenin sayfasına taşır.
İzmir Web Tasarım ile sizi yansıtan flash banner’la fark yaratarak daha kolay tanınmanızı, hedef kesime daha rahat ulaşmanızı ve görsel olarak daha akılda kalıcı kalmanızı sağlayabilirsiniz.

Toplumsal Medya Hizmeti
Toplumsal paylaşım siteleri son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. Kişilerin internette birbirleriyle yapmış olduğu diyaloglar ve paylaşımlar toplumsal medyayı oluşturmaktadır. Toplumsal ağlar (Feysbuk, Twitter, Delicious, Digg, Friendfeed vb…), bloglar, anlık mesajlaşma programları, söyleşi siteleri, forumlar şeklinde insanların birbirleriyle içerik ve data paylaşmasını elde eden web siteleri ve uygulamalar yardımıyla web kullanıcıları aradıkları ve ilgilendikleri içeriklere kolayca erişebilme fırsatını sağlamaktadır.
İzmir Web Tasarım Ajansı olarak günümüzde en iyi yol olan toplumsal ağları kullanıp ve sizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Böylece siz vakit kaybetmeden sizi en iyi şekilde temsil ediyor, zamandan tutum kazanmanızı sağlıyoruz.

İnternet Reklamcılığı Danışmanlığı (Google Adwords)
Google Adwords ile çevrimiçi reklamcılık programını kullanarak yeni müşterilere ulaşabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. AdWords’te, reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, sizin için uygun olan bir bütçe belirleyebilir (minimum harcama taahhüdü yoktur) ve reklamınızın tesirini kolaylıkla ölçebilirsiniz. Tıklama başına maliyet teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

Google ile Reklam Vermenin Yararları

  • Kullanıcılara, tam da sunduğunuz ürün yada hizmetler için İnternet’te arama yaptıkları anda ulaşabilirsiniz o reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.
  • Bütçenizi denetim edebilirsiniz o tıklama başına maliyet teklifi ile, reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz. Kullanabileceğiniz çeşitli teklif seçenekleri vardır. O aylık olarak ne kadar harcamak istediğinize karar verir ve hiçbir vakit bu tutarın üstünde ücretlendirilmezsiniz.

İzmir Web Tasarım olarak bu hizmeti sizin yerinize sağlıyor, zamandan tutum kazanmanızı ve müşterilerin size daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Logo Tasarımı
Şirket, ürün, hizmet isminin en akılda kalıcı olmasını elde eden en emsalsiz simge “Logo”dur. Sizi en iyi şekilde yansıtacak unsurlardan biridir. Logo tasarımı fark yaratmak için en mühim simgedir. Logolar firmanın hizmet gösterdiği sektöre uygun olarak tasarlanır. Bir firmanın yada ürünün öbürlerinden önde görünebilmesi için ilk olarak kolay algılanabilir, değişik, emsalsiz ve akılda kalıcılığı yüksek olan bir logoya haiz olması gerekir.

Bornova Web Tasarım olarak sizin kimliğinize yakışır, öteki firmalardan ayrılmanızı sağlayan, akılda kalıcı ve devamlı olmanızı sağlayacak emsalsiz tasarımlar üretiyoruz.

Broşür Tasarımı
Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en kolay anlaşılabilen aracı broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün yada bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kesime ulaştırmak için oldukça mühim bir araçtır. Broşür emek harcaması, en oldukça başvurulan yazışma ve tanıtım aracıdır. Broşürün oldukça kolay uygulanabilecek bir vasıta olması çeşitliliği de artırmaktadır.

Buca Web Tasarımı olarak en uygun tasarımı ve uygulamayı özenle belirleyip çalışmalara başlayıp sizi en iyi şekilde tanıtacak tasarımları üretmekteyiz.

Broşür Web Sayfası
Yeni çıkan ürün yada hizmet tanıtımlarınızın, süratli bir halde gerçekleştirilmesini elde eden web tasarım İzmir çözümüdür. Kaliteli internet sayfası örneğidir.

--

--